Sádrové stěrky

STEMEX, HASIT

Sádrové stěrky jsou využívány v interiérech pro své výjimečné vlastnosti: jsou zdravotně nezávadné, s pH neutrálním, regulují vlhkost, snadno absorbují teplo, čímž udržují příjemné mikroklima interiéru. Sádrové stěrky jsou hladkét a provádějí se jednoduchou a rychlou aplikací. Sádrové stěrky jsou snadno opravitelné. Aplikují se na jádrovou omítku a jakýkoliv hladký soudržný povrch. Klademe důraz na přesnost a detail.

Výhody strojního omítání

Nabízíme strojní realizaci sádrových stěrek, která přináší následující pozitiva:

  • stálá kvalita zpracovávané směsi
  • rychlost zpracování a vysoké výkony
  • minimální ztráty materiálu
  • úspora nákladů na míchání a transport omítkových směsí
  • minimalizace prostoru potřebného pro uskladnění materiálu
  • ekologické zpracování bez znečištění životního prostředí

Realizace probíhá rychlým způsobem za použití strojní mechanizace - omítacích strojů. Je zachována minimální spotřeba materiálů a úspora dalších nákladů (transport materiálů, minimální prostor pro uložení). Je zajištěno ekologické zpracování bez znečištění životního prostředí. Na menší zakázky dodáváme omítkové směsi v pytlích, na větší zakázky pak v sile.

Využíváme kvalitní materiály od předních výrobců: STEMEX, HASIT, Knauf, Cemix, Baumit, Tonstav.

Ceny za strojní omítání již od 230 Kč/m2

Vápenosádrové omítky

Vápenosádrové omítky

Suchá omítková a maltová směs na bázi sádry a hydrátu vápenného. Je vhodná pro jednovrstvé omítání všech klasických stavebních materiálů v interiérech, na povrchové úpravy vnitřního zazdění oken a dveří.

Vápenocementové omítky

Vápenocementové omítky

Vápenocementové omítky dvouvrstvé, jádro + štuk. Maltová směs je složena z cementu, vápenného hydrátu a plniva zrnitosti do 2 mm. Používá se v interiérech i exteriérech, především v místnostech se zvýšenou vlhkostí a možností opotřebení.