Vápenocementové omítky

dvouvrstvé, jádro + štuk

Suchá maltová směs je složena z anorganických pojiv - cement, vápenný hydrát, plniva zrnitosti do 2 mm a chemických přísad zlepšujících zpracovatelnost a vlastnosti směsi - hydraulicky tuhnoucí, rychleschnoucí. Dvou a vícevrstvá jádrová omítka je určena ke zpracování omítacím strojem, ale rozmíchat lze i ručně v míchačce a míchadle. Používá se v interiérech i exteriérech, především v místnostech se zvýšenou vlhkostí a možností opotřebení a poškození omítky (garáže, prádelny). Je vhodná i jako podklad pro štukové a tenkovrstvé omítky.

Výhody strojního omítání

Nabízíme strojní realizaci štukových omítek, která přináší následující pozitiva:

  • stálá kvalita zpracovávané směsi
  • rychlost zpracování a vysoké výkony
  • minimální ztráty materiálu
  • úspora nákladů na míchání a transport omítkových směsí
  • minimalizace prostoru potřebného pro uskladnění materiálu
  • ekologické zpracování bez znečištění životního prostředí

Realizace probíhá rychlým způsobem za použití strojní mechanizace - omítacích strojů. Je zachována minimální spotřeba materiálů a úspora dalších nákladů (transport materiálů, minimální prostor pro uložení). Je zajištěno ekologické zpracování bez znečištění životního prostředí. Na menší zakázky dodáváme omítkové směsi v pytlích, na větší zakázky pak v sile.

Využíváme kvalitní materiály od předních výrobců: STEMEX, HASIT, Knauf, Cemix, Baumit, Tonstav.

Ceny za strojní omítání již od 230 Kč/m2

Vápenosádrové omítky

Vápenosádrové omítky

Suchá omítková a maltová směs na bázi sádry a hydrátu vápenného. Je vhodná pro jednovrstvé omítání všech klasických stavebních materiálů v interiérech, na povrchové úpravy vnitřního zazdění oken a dveří.

Sádrové stěrky

Sádrové stěrky

Sádrové stěrky jsou využívány v interiérech, jsou zdravotně nezávadné, s pH neutrálním, regulují vlhkost, snadno absorbují teplo, čímž udržují příjemné mikroklima interiéru.