Dlažby

Keramické velkoformátové dlažby a dlažby z kamene

Námi zpracované dlažby jsou velice kvalitní, odolné a krásné. Klademe důraz na přesnost a detail. Umíme pokládat i velkoformátovou dlažbu. Velkoformátová dlažba při správném provedení optimálně propojí všechny obývané prostory v jednotný a estetický celek.

Keramická dlažba

Keramická dlažba je oblíbeným povrchovým materiálem. Je velice odolná, praktická a snadno se udržuje. Dlaždice je uměle vyrobená keramická deska, která je používána jako podlahová krytina. Existuje nespočet druhů keramické dlažby.

Dlažby z kamene

Dlažby z přírodního kamene žuly, mramoru, pískovce a travertinu jsou elegantním a originálním řešením pro byty, domy, hotely, sídla firem, kanceláře a prostory se zvýšeným zatížením. Kamenná dlažba je oblíbená nejenom pro estetický vzhled, ale také praktičnost a díky svým akumulačním vlastnostem je zároveň ideální variantou pro topné podlahové systémy. Perfektně se udržuje a vždy si zachovává vzhled čistého prostředí. Dlažba z přírodního kamene díky své struktuře a povrchu dodává danému prostoru jedinečnou atmosféru. Dlažbu lze ošetřit trvalou impregnací, která zcela zamezí nasákavosti dlažby. Dlažba z kamene je kvalita ověřená po tisíciletí.

Základem pro jakoukoliv dlažbu je profesionální podklad. Podklad pro pokládku velkoformátové dlažby musí být pevný, vyzrálý, zbavený nečistot a nerovností. Kvalitní podklad zajístíme pomocí nivelačních stěrek, nebo kvalitní opravou původního podkladu.

Fotografie realizací dlažeb z kamene a keramických dílců

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Plovoucí lamino podlahy představují nejčastěji realizovanou podlahovou krytinu.

Nivelační stěrky

Nivelační stěrky

Nivelační stěrky, lité anhydritové podlahy to je kvalitní podklad pod Vaší novou podlahu.