Plovoucí podlahy

Laminátové podlahy, vinylové podlahy, dřevěné podlahy

Plovoucí podlahy jsou v dnešní době jedním z nejrozšířenějších druhů podlah díky svým skvělým vlastnostem. Pokud se rozhodujete vyměnit starý koberec nebo PVC, při hledání nové podlahy nelze nenarazit na nabídku plovoucích podlah. Jsou jednoduché na montáž, snadno se udržují a mají dlouhou životnost.

Materiál je třeba vybírat podle velikosti provozu a zátěže místnosti. Velké množství plovoucích podlah je laminátových, vinylových, korkových a dřevěných. Dřevěné plovoucí podlahy jsou teplejší než lamino, ale nehodí se do koupelen, kuchyní a dalších místností s vyšším provozem, neboť jsou choulostivější a složitější na zátěž. Možnost renovace.

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy jsou oblíbené zejména pro rychlou pokládku, odolností vůči opotřebení a poškrábání, nabídce nepřeberného množství dekorů a povrchových úprav, snadné údržbě a dlouhé životnosti.

Vinylové plovoucí podlahy

Moderní vzory, možnost kreativních kombinací, snadná údržba, vysoká odolnost a snadná instalace dělají z vinylových plovoucích podlah ideální řešení pro každý dům. Oproti klasickému PVC v rolích jsou vinylové dílce odolnější proti mechanickému poškození. Vyrábí se v celé řadě vzorů a jsou nenáročné na údržbu.

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha vyniká přirozenou krásou přírodního materiálu a hodí se jak do malých bytů, tak do větších komerčních prostor. Pokud máte rádi teplo, je pro vás tato podlaha ideální. Je vhodná do místností s podlahovým vytápěním. Elastické lepidlo, kterým se podlaha lepí, snižuje hlučnost podlahy při užívání, což ocení hlavně rodiny s dětmi.

Námi zpracované plovoucí podlahy jsou velice kvalitní, odolné a krásné. Klademe důraz na přesnost a detail. Plovoucí podlaha při správném provedení optimálně propojí všechny obývané prostory v jednotný a estetický celek. Základem je profesionální podklad pro Vaší novovou podlahu. Podklad pro pokládku plovoucí podlahy musí být pevný, vyzrálý, zbavený nečistot a nerovností. Kvalitní podklad zajístíme realizací nivelačních stěrek.

Fotografie realizací plovoucích podlah

Dlažby

Dlažby

Keramické velkoformátové dlažby a dlažby z kamene

Nivelační stěrky

Nivelační stěrky

Nivelační stěrky, lité anhydritové podlahy to je kvalitní podklad pod Vaší novou podlahu.